מה עושים בקליניקה ?


💥לקוחה שלא מכרה את הבית שנתיים הגיעה להבין מדוע זה קורה, ראיתי בתקשור אתהמחסום האנרגטי ואת האנרגיות השליליות בבית, הגעתי לעשות טיהור ושבוע לאחר מכן הבית נמכר במחיר המבוקש.

💥זוג נשוי ללא ילדים שניסה להביא ילדים שנים רבות הגיע אלי, ראיתי את החסימה האנרגטית, עשיתי איבחון אנרגתי וטיהור ולאחר חודש היא נכנסה להריון.

💥לקוחה ללא זיווג שהוריה דאגו מדוע היא רווקה במשך שנים, עברה סדרת מפגשים של שיחות איבחון והכוונה משולבת בטיהור וטיפול אנרגטי, שטיפלו ביחסי התלות שהיו לה עם הוריה ומאז היא נאמנה לעצמה שמה גבולות יצרה הרמוניה במשפחה ובבית ונכנסה לזוגיות מבורכת ומצליחה.

💥לקוחה בת 37 רווקה ללא ילדים ללא הצלחה זוגית במשך שנים רבות, קיבלה ממני כלים איבחון וטיפול אנרגטי ולאחר סדרת מפגשים הכירה גבר התחתנה איתו ותוך שנתיים הביאו 2 ילדים.

💥תינוקת בסכנת חיים שאמרו להורים להפרד ממנה, הלב לא תפקד ולא היתה תרומת לב בנמצא, נהלתי שיחות עם נשמת הילדה ויום אחד בקשתי לשוחח עם האם בשעה 1בלילה, הנחיתי אותה מה לעשות ולאחר יומים חל נס והילדה חזרה לתפקד, ולאחר מכן הלב נרפא לחלוטין, ואת מכתב התודה מהאם הנרגשת קיבלתי לאחר מכן.

💥 זוג צעיר פלוס ילדים החליטו להתגרש והגיעו אלי סוערים ממריבות, האשמות, והרבה כאב אצל שניהם. עשיתי לשניהם אבחון בתקשור מפות נומרולוגיות, כלים שיחות והיום הם חיים ביחד כמו שלא היה מעולם בתמיכה הבנה ואהבה .

אז מוזמנים להתקשר +972 54-679-2299

ולקבל אבחון וטיפול לאותם תחומי חיים או אנשים בחייכם שאתם מתקשים בהם. הקליניקה ברמת גן ובקריית ביאליק